• ZDALNA SZKOŁA

• Zdalna Szkoła+

•

Gmina Myślenice realizuje projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich pn: Zdalna Szkoła+ w ramach Ogólnopolskiej Sieci Edukacyjnej w ramach projektu „Zdalna szkoła+” w dniu 8 czerwca 2020 pan Burmistrz Jarosław Szlachetka  przekazał 2 laptopy dla uczniów naszej szkoły, którzy nie posiadają sprzętu umożliwiającego im realizację zdalnych lekcji. Laptopy zostaną wypożyczone uczniom, którzy pochodzą z rodzin wielodzietnych (3+) i uczęszczają do Szkoły Podstawowej w Polance.  ZDALNA SZKOŁA+ wsparcie Ogólnopolskiej Sieci Edukacyjnej . Celem projektu jest zakup laptopów dla 19 szkół podstawowych z przeznaczeniem dla uczniów z rodzin wielodzietnych (3+) w związku z organizacją zdalnego nauczania. Dofinansowanie projektu z UE wynosi 124965 PLN. Nasza szkoła otrzymała 2 laptopy w systemie kształcenia zdalnego koszt laptopa za sztukę wynosi 2309, 94  zł. Komputery zostaną wypożyczone uczniom  z rodzin wielodzietnych na okres zdalnego nauczania.

Sprzęt komputerowy zakupiony został w ramach  Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014-2020 Osi Priorytetowej nr I „Powszechny dostęp do szybkiego Internetu” działania 1. 1: „Wyeliminowanie terytorialnych różnic w możliwości dostępu do szerokopasmowego internetu o wysokich przepustowościach”dotyczącego realizacji projektu grantowego pn.: Zdalna Szkoła+ w ramach Ogólnopolskiej Sieci Edukacyjnej.

Klauzula_informacyjna_dotyczaca_przetwarzania_danych_osobowych_w_zwiazku_z_realizacja__projektu.docx

• Zdalna Szkoła

• Gmina Myślenice w ramach projektu „Zdalna szkoła”  przekazała 2 laptopy dla uczniów naszej szkoły, którzy nie posiadają sprzętu umożliwiającego im realizację zdalnych lekcji.  ZDALNA SZKOŁA  wsparcie Ogólnopolskiej Sieci Edukacyjnej w systemie kształcenia zdalnego koszt laptopa za sztukę wynosi 2458, 77 zł. Komputery zostaną wypożyczone uczniom na okres zdalnego nauczania. Przekazanie komputerów nastąpiło w dniu 24 kwietnia 2020 roku

Sprzęt komputerowy zakupiony został w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014-2020, Osi Priorytetowej nr I „Powszechny dostęp do szybkiego Internetu”, działania 1. 1: „Wyeliminowanie terytorialnych różnic w możliwości dostępu do szerokopasmowego Internetu o wysokich przepustowościach” dotyczącego realizacji projektu grantowego pn: ZDALNA SZKOŁA – wsparcie Ogólnopolskiej Sieci Edukacyjnej w systemie kształcenia zdalnego.

Adam Pawlikowski - dyrektor szkoły

Klauzula informacyjna dotyczaca przetwarzania danych osobowych w zwiazku z realizacja projektu .docx